NASI OPIEKUNOWIE

Marek Szwedowski w tym odcinku przekonuje nas o tym, że mamy cały czas opiekę tutaj na Ziemi. Podaje przykłady, że powinniśmy w trudnych chwilach prosić o pomoc swoich opiekunów duchowych, którzy są dla nas łącznikiem z Bogiem. Święci są naszymi najlepszymi doradcami i cieszą się, że mogą nam pomóc. Należy pamiętać by umieć rozpoznawać znaki jakie otrzymujemy w swoim życiu, które są dla nas wskazówkami w rozwiązywaniu trudnych tematów ziemskich. Nie ma przypadków, nie ma zbiegów okoliczności to jest pomoc , obecność opiekunów w naszym życiu. Jednak to nie jest za darmo…Należy poprosić,  pomodlić się do Anioła Stróża a wtedy możemy oczekiwać wszelkich Łask. Pomoc nie zawsze jest  od razu, natychmiast…Bóg zawsze wie kiedy i w jaki sposób ma zrealizować nasze prośby.

4 thoughts on “NASI OPIEKUNOWIE”

  1. Mnie przed trzęsienie ziemi w Kos też głos ostrzegł przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. A potem był kot w pokoju który się lasil- czy to normalne?

    1. Trudno powiedzieć, nasi opiekunowie nad nami czuwają a zwierzęta czują zbliżające się niebezpieczeństwo i różnie na to reagują.

Comments are closed.