Referendum w Wielkiej Brytanii – wizja

W ostatnim czasie miałem wiele zapytań od polskich emigrantów odnośnie zbliżającego się referendum w Wielkiej Brytanii. Długo myślałem na ten temat i czuję, że będzie dużo zamieszania jeśli chodzi o sondaże, które do ostatniej chwili będą się tak wahać, że nie będą jednoznacznie wskazywać na wynik głosowania. Przed referendum sondaże będą wskazywały, że UK wyjdzie z Unii Europejskiej i będzie tutaj dużo emocji w mediach jak również wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii i nie tylko. Myślę, że 23 czerwca 2016r. wynik referendum w UK potwierdzi członkostwo w UE czyli Wielka Brytania nie wyjdzie z  Unii Europejskiej.

3 thoughts on “Referendum w Wielkiej Brytanii – wizja”

  1. Marek Szwedowski

    Brexit pokazuje jak trudno przewidywać przyszłość geopolityczną, Potwierdza, że jest trudno przewidzieć co się wydarzy w polityce światowej. Dostęp do takich informacji i interpretacja nie jest prosta nawet dla jasnowidza…Nadal czuję, że długoterminowo Wielka Brytania nie wyjdzie z Unii Europejskiej. Zobaczymy.

  2. Ja czuję podobnie. Tak naprawdę to bardzo nie na rękę komunistom z eu. Czuję że będą długo zwlekać z rozpoczęciem konkretnych działań i coś w miedzyczasie wymyślą. Plan ludzi zza ciemnej zasłony został już dawno ustalony. Pozdrawiam

  3. Panie Marku czytałem pana artykuł o Ewie Tylman w lipcowym reporterze w którym mówił pan, że to był nieszczęśliwy wypadek i nikt nie przyczynił się do jej śmierci. Szkoda, że nie zapytał się pan Ewy o jej dowód osobisty, który znaleziono w zupełnie innej okolicy od miejsca w którym ostatni raz widziano Ewę. Sprawa dowodu jest najbardziej tajemnicza i sprawia, że niewielu ludzi wierzy w nieszczęśliwy wypadek. W jaki sposób się ten dowód tam znalazł ? Oto jest najważniejsze pytanie !

Comments are closed.