Skoki narciarskie 2017

Zastanawiałem się nad tym jak pójdzie naszym skoczkom w tym roku. Czy można tu coś przewidzieć. Przedstawiam więc moje luźne spojrzenie na to zagadnienie.

Uważam, że będą w tym sezonie skakali bardzo dobrze, wręcz zaskoczą nas wszystkich. I nie tylko Kamil Stoch, ale wszyscy. Przejdą samych siebie. I być może – powtarzam: BYĆ MOŻE Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę. Ale tutaj to tak spokojnie, bo za chwilę się mnie czepią „Pan mówił, że ma zdobyć, a nie zdobył” itd. Więc spokojnie. Z pewnością nas jednak zaskoczą i to bardzo pozytywnie. Bardzo wspaniale będą skakać. Będzie na co potrzeć. Będzie miło – nie tak jak zawsze, tylko naprawdę będzie fajnie. I myślę, że Kamil Stoch może zdobyć Kryształową Kulę – ale spokojnie! Nie dlatego abym się asekurował – przewidywanie, patrzenie takich rzeczy to sprawa trochę loteryjna. Jednak jedno co mogę powiedzieć to: Zobaczycie Państwo (sam też zobaczę), że nasi skaczą genialnie i wszyscy nas pozytywnie zaskoczą. Najlepiej będą skakali, jak do tej pory w historii naszych skoków. Wiadomo, że był Adam Małysz, ale tu cała grupa naszych Polaków pokaże klasę.

3 thoughts on “Skoki narciarskie 2017”

  1. Mamy późną jesień. Za dwa dni rozpoczyna się walka kryształową kulę. Na co możemy liczyć w tym sezonie, Panie Marku :-)?

Comments are closed.