Aktualności

XII Konferencja Stowarzyszenia Przystań Nadzieja

 Temat: „ Przenikanie światów”

Zapraszam serdecznie

3 luty (sobota) 2024r. w godz. 8.30 – 14.00;
Centrum Kultury Izabelin: https://www.izabelin.pl/ck/
Adres: ul. Jana Matejki 21, Izabelin C; 05-08 Izabelin

Boże Narodzenie 2023

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia, ciepła, wiary i życzliwości 😇 życzę Państwu łącząc wyrazy miłości.

Sprawa, która wstrząsnęła Polską

W dniu 31.03.1999 roku zaginęło dwóch wychowanków z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu. Do dzisiaj nie udało się ustalić i potwierdzić (fizycznie) –  co się stało tego feralnego dnia…

Program "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie"

Zapraszam do obejrzenia bardzo dobrze nakręconego reportażu dotyczącego sprawy zaginionych chłopców w Rewalu w 1999 roku. Niestety do dzisiaj nie ma przełomu w tej mrocznej i smutnej sprawie. Może rok 2024 przyniesie nowe informacje, które pomogą wyjaśnić (fizycznie) przyczynę zaginięcia  – Andrzeja i Łukasza a matki otrzymają informację gdzie znajdują się szczątki ich synów. Sprawcy nadal są na wolności…

02.11.2023r. - "Dzień Dobry TVN"

Miałem przyjemność ponownie wystąpić w programie „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący Dorota Wellman oraz Marcin Prokop  to wspaniałe, bardzo fajne oraz sympatyczne osoby. Natomiast cała ekipa TVN – rewelacyjna! Profesjonaliści 💪aż miło popatrzeć na ich pracę. Ogólnie była miła i rodzinna atmosfera podczas nagrania. Mam nadzieję, że dobrze to wszystko wyszło, chociaż tyle chciałem powiedzieć w tym czasie ale się nie udało, może innym razem…

Zapraszam do obejrzenia:

Zapraszam do obejrzenia programu "Dzień Dobry TVN"

Czwartek – 2 listopada 2023r. po godzinie 9.00/na żywo

Czy dusze zmarłych się z nami komunikują?

Marek Szwedowski jest jasnowidzem i medium. Od lat zajmuje się kontaktem z mieszkańcami „tamtej strony”. Jak wygląda jego kontakt z duszami zmarłych? Skąd wziął się u niego ten dar? O tym opowie w Dzień Dobry TVN.

Łączność dwóch światów

Miałem dzisiaj przyjemność otrzymać oryginalny prezent od znanej rzeźbiarki p.Ewy. Tą niesamowitą rzeźbę nazwałem „łączność dwóch światów”. 
Pani Ewa powiedziała mi, że filmy, które obejrzała i ogląda nadal na moim kanale YouTube pomogły jej przejść trudną drogę żałoby po odejściu jej przyjaciela.
Cieszy mnie, że moja / nasza praca z Grzegorzem przynosi takie owoce i efekty.🙏 Dziękuję jeszcze raz Pani Ewo za tak miły i jedyny w swoim rodzaju prezent bo wiem, że takiej drugiej rzeźby na świecie nie ma . Jest to jedyny egzemplarz zrobiony dla mnie. Będzie stał na honorowym miejscu, przypominając o ulotnym naszym życiu.