Przewodnik po zaświatach

Książka pt. „ Przewodnik po zaświatach” Marka Szwedowskiego  to niesamowite dzieło. Autor jako medium informuje nas co zobaczymy kiedy przejdziemy na drugą stronę ale też uczy nas co powinniśmy tutaj na ziemi zrobić aby po śmierci było nam tam lepiej. W naszych rodzinach nie poruszamy tematu śmierci dopóki ktoś z naszych bliskich nie umrze. Śmierć jest nieodłącznym elementem naszej egzystencji na ziemi. 

Marek Szwedowski w oparciu o swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie pracy z tematem śmierci uchyla rąbka tajemnicy  – co nas czeka dalej. „Przewodnik po zaświatach” nie jest horrorem, nie zawiera strasznych czy nawet dantejskich opisów umierania jest po prostu przewodnikiem i tak go należy traktować.

Wieloletnia praca i doświadczenie w kontaktach ze zmarłymi zainspirowało Marka Szwedowskiego do napisania tej książki. „ Przewodnik po zaświatach” omawia każdy poziom naszego przejścia na drugą stronę. Dowiadujemy się co jest na początku kiedy umrzemy i co dzieje się z nami w dalszych etapach naszego rozwoju już w innej rzeczywistości.

 Dla czytelnika powinny być jednak najważniejsze wskazówki jak należy żyć teraz tu na ziemi aby po śmierci być na lepszym poziomie w zaświatach. W książce autor opisał wiele historii ze swojej pracy z przekazów od osób, którzy zmarli. Każda opowieść jest inna i autentyczna. Opisane są przypadki kontaktów z dziećmi jak również z dorosłymi, potwierdzające – co powinniśmy zrobić zanim przejdziemy na drugą stronę. Są tutaj chwile zadumy, chwile refleksji ale też dużo jest momentów wesołych czy nawet humorystycznych.

Ten podręcznik ma nam pokazać jacy powinniśmy być tu na ziemi i co możemy zrobić byśmy nie byli zaskoczeni jak przejdziemy na drugą stronę. 

„Przewodnik po zaświatach” odkrywa strona po stronie świat, który dla nas jest niewidoczny i w który nam trudno uwierzyć. Autor jako medium odsłania kurtynę tajemniczości związaną co dalej po śmierci nas czeka. Marek Szwedowski dowiaduje się tego od samego źródła czyli od zmarłych.

Na pewno każdy z nas czytał jakiś przewodnik np. „Przewodnik po Paryżu” czy ”Przewodnik po Warszawie” itp. Informacje zawarte w tych przewodnikach pomagają nam zdobyć informacje co powinniśmy zobaczyć, jak się mamy zachować, jaka jest waluta w danym kraju, na co powinniśmy zwrócić większą uwagę przy zwiedzaniu. Właśnie…”Przewodnik po zaświatach” jest taki sam, pokazuje co nas tam czeka, co nam zabiorą i co nam zostawią w momencie śmierci oraz jak mamy się tam odnaleźć.

Zachęcamy do przeczytania tej książki i refleksji nad swoim życiem. Polecamy książkę ludziom, którzy są w żałobie i nie radzą sobie z pustką oraz myślami po stracie najbliższej ukochanej osoby. 

Jest to fascynująca lektura obowiązkowa, opowiedziana przez zmarłych i spisana przez autora po to byśmy się dobrze przygotowali za życia ziemskiego do wspaniałej podróży na drugą stroną.

Autor: GDYM

Posłuchaj części audiobooka

0:00 / 0:00
Przewodnik po zaświatach

Kim jest Marek Szwedowski?

Marek Szwedowski – medium i jasnowidz. Urodził się w Warszawie w 1966 roku. Swoje dzieciństwo i lata młodzieńcze spędził w Laskach p. Warszawą. Z wykształcenia – technik fotograf. W 1986 roku ukończył z dyplomem Zespół Szkół Fototechnicznych na ul. Spokojnej 13 w Warszawie.

Pierwsze zetknięcie z „nieznanym” nastąpiło 1989 roku, było to odnalezienie pierwszego zaginionego człowieka. Kolejne lata były  rozwojem umiejętności jasnowidza i medium jak również jako bioenergoterapeuty. W roku 1994 odbyło się spotkanie zorganizowane przez czasopismo „Nieznany Świat” dla osób, którzy przeżyli śmierć kliniczną. Wydarzenie, w którym wystąpił pokazało społeczeństwu szereg jego niesamowitych sensytywnych umiejętności. Jego darem zainteresowały się gazety ogólnopolskie co przyczyniło się do większego rozgłosu i popularności Marka Szwedowskiego jako jasnowidza i medium.

W latach 1997-2000 pracował w Agencji Detektywistycznej „Septagon” przy poszukiwaniu zaginionych ludzi, jak również poszukiwał skradzionych towarów, ruchomości ale też rozwiązywał sprawy związane z terroryzmem. W 2000 roku przeprowadził się wraz z rodziną do Zawiercia gdzie kontynuował swoją pracę. W tym samym roku wyjechał do Japonii na zaproszenie tokijskiej policji oraz telewizji TV Asahi. W 2014 roku powrócił do Warszawy. W 2017 roku założył Stowarzyszenie pomocy rodzinom po stracie najbliższych „Przystań Nadzieja”.

W ramach działań poszukiwawczych powstało szereg reportaży na łamach popularnych programów telewizyjnych jak np. TVP Info (1997r.); TTV (2014r.) „Sprawa dla reportera” TVP1 (2020r.); Canal +Discovery (2019r.); Dzień Dobry TVN (2019r.); Superstacja (2020r.);  ALARM TVP1 (2018r; 2021r.); W 2021 roku miesięcznik „ Nieznany Świat” przyznał nagrodę Markowi Szwedowskiemu za całokształt jego pracy. Aktualnie mieszka i pracuje w Łodzi –  gdzie rozwija misję stowarzyszenia – pomaganie ludziom po stracie swoich najbliższych.

KONTAKT

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną

„Poprowadzę Ciebie w przyszłość nim zgubisz się w przeszłości”