DIABOLICZNI WRÓŻE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Szwedowski przedstawia w tym filmie przykłady z biznesu ezoterycznego w Polsce oraz omawia poszczególnych wróżów – oszołomów oraz czarownice bez miotły, które mają rację bytu wśród naiwnych i zagubionych ludzi w teraźniejszych czasach.

Proszę obejrzeć: 

 

 

 

4 odpowiedzi na “DIABOLICZNI WRÓŻE”

 1. Beata pisze:

  Od dawana czekałam na to, by Pan poruszył ten temat. Bardzo dobry.. Może dzięki niemu wiele osób zastanowi się, komu ufa, Bogu, czy… no właśnie…

 2. Artemida pisze:

  Szkielkiem i okiem nikt nie odkryje czegos, co jest enigmatyczne. ale w zasiegu pola widzenia.
  Dziekuje Panu za szczerosc, bezposredniosc i duzy wklad serca i powolania w zwiazku z Pana zyciowa misja. Pozdrawiam serdecznie.

 3. Grazyna pisze:

  Wszystko prawda, ale tacy nawiedzeni oszusci sa wszedzie. Nie tylko w Polsce. Tak jak Pan powiedzial jak jest rynek to beda sprzedawcy. Straszne jest to ze oszukani ludzie naprawde potrzebuja pomocy i wydaja czesto swoje ostatnie pieniadze. Przesylam pozdrowienia.

 4. Ewa pisze:

  jest jeszcze jeden super jasnowidz -Aron, ten to jest mistrz ściemy
  za samo sprawdzenie bierze niewiele bo 30 zł , ale za to każdemu opowiada o bytach od mroku które są w około tej osoby, sugerując oczywiście że trzeba to oczyscić. przyznam ze korzystałam ze sprawdzenia, zadałam pytanie o moją chorobę i otrzymałam odpowiedź że to moja wina. w zasadzie nic nie napisał na moje pytania, tylko to że trzeba mnie oczyscić. nie kontynuowałam rozmowy, dbając o mój portfel.
  pozdrawiam