DIABOLICZNI WRÓŻE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Szwedowski przedstawia w tym filmie przykłady z biznesu ezoterycznego w Polsce oraz omawia poszczególnych wróżów – oszołomów oraz czarownice bez miotły, które mają rację bytu wśród naiwnych i zagubionych ludzi w teraźniejszych czasach.

Proszę obejrzeć: 

 

 

 

4 thoughts on “DIABOLICZNI WRÓŻE”

  1. Od dawana czekałam na to, by Pan poruszył ten temat. Bardzo dobry.. Może dzięki niemu wiele osób zastanowi się, komu ufa, Bogu, czy… no właśnie…

  2. Szkielkiem i okiem nikt nie odkryje czegos, co jest enigmatyczne. ale w zasiegu pola widzenia.
    Dziekuje Panu za szczerosc, bezposredniosc i duzy wklad serca i powolania w zwiazku z Pana zyciowa misja. Pozdrawiam serdecznie.

  3. Wszystko prawda, ale tacy nawiedzeni oszusci sa wszedzie. Nie tylko w Polsce. Tak jak Pan powiedzial jak jest rynek to beda sprzedawcy. Straszne jest to ze oszukani ludzie naprawde potrzebuja pomocy i wydaja czesto swoje ostatnie pieniadze. Przesylam pozdrowienia.

  4. jest jeszcze jeden super jasnowidz -Aron, ten to jest mistrz ściemy
    za samo sprawdzenie bierze niewiele bo 30 zł , ale za to każdemu opowiada o bytach od mroku które są w około tej osoby, sugerując oczywiście że trzeba to oczyscić. przyznam ze korzystałam ze sprawdzenia, zadałam pytanie o moją chorobę i otrzymałam odpowiedź że to moja wina. w zasadzie nic nie napisał na moje pytania, tylko to że trzeba mnie oczyscić. nie kontynuowałam rozmowy, dbając o mój portfel.
    pozdrawiam

Comments are closed.