Film o transkomunikacji cz. 1

W Polsce o transkomunikacji mówi się bardzo nie wiele. Odnoszę wręcz czasami wrażenie, że jest to temat tabu. Jakby ogólnie był jakiś strach przed tym zjawiskiem. Być może jest efekt naszego wychowania, być może strach przed duchami? Tak czy owak wraz z Markiem Szwedowskim i jego załogą postanowiliśmy przybliżyć problematykę tego zagadnienia, rozszerzając tematykę do EVP. Stąd podjęliśmy wiele wysiłków aby przetłumaczyć filmy, które nie są dostępne dla większości Polaków ze względu na barierę językową.

W najbliższych tygodniach zaprezentujemy cztery odcinki duńskiego dokumentu w temacie EVP (Secretgalaxy-TV), w tym transkomunikacji. Materiał przedstawia historię, ważne postaci, przebadane fakty, używane techniki itd. W międzyczasie trwają prace nad dwoma kolejnymi filmami, którymi podzielimy się natychmiast po zakończeniu prac.

Dziś pierwszy odcinek. Tłumaczenie odbywa się poprzez włączenie napisów (jest szansa, że automatycznie się uruchomią, jeśli mamy dobrze ustawione opcje regionalne w przeglądarce). Gorąco zapraszam do oglądania, komentowania, dyskusji. Może także znacie lub macie materiały, które warto przetłumaczyć i udostępnić? Piszcie śmiało!