Medium i jasnowidzenie

Zgłaszając się do jasnowidza, ludzie podświadomie wiedzą, że mogą w ten sposób uzyskać pomoc. Ta forma otrzymania wsparcia mentalnego bazuje na zdolnościach parapsychologicznych, które ciężko jest w racjonalny sposób zrozumieć. Jednak gdy się zaufa i otworzy na sensytywne odsłanianie prawdy, można zbliżyć się do nienamacalnej energii. Niesie ona przekaz, którego w inny sposób nie jesteśmy w stanie odczytać. Wyłącznie dar jasnowidzenia medium duchowego i jego zdolność postrzegania zjawisk parapsychicznych, mogą przyczynić się do doświadczenia odpowiedzi w tej sferze. 

Medium - co to znaczy?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy połączenie ze światem paranormalnym jest możliwe. Z relacji osób, które korzystały z pomocy medium duchowego, można zyskać przekonanie, że jasnowidzenie mentalne i przechodzenie na poziom nadświadomości znalazło zastosowanie w ich przypadkach. Zdolności parapsychiczne, jakimi posługuje się jasnowidz, pozwalają na kontakt z osobami zmarłymi. Człowiek, który jest zdolny odczuwać zjawiska telepatyczne, może przekazać informacje duszom osób, które odeszły, a także uzyskać od nich wiadomości dla ich bliskich, jeśli sobie tego życzą.

Kim jest medium duchowe?

Przewodnik, który łączy świat rzeczywisty, przez postrzeganie pozazmysłowe ze światem paranormalnym, określany jest medium duchowym. Mając wyjątkowe zdolności jasnowidzenia, wypełnia misję kanału pośredniczącego między materią a sferą spirytystyczną. Marek Szwedowski, jako osoba słynąca w Polsce i na świecie z predyspozycji parapsychologicznych w swojej praktyce stosuje m.in. transkomunikację EVP, czyli kontakt drogą radiową. Uprawiając jasnowidzenie mentalne, jest cenionym przewodnikiem duchowym.

Zdolności medium

Otrzymując dar jasnowidzenia mentalnego, przewodnik nie tylko kontaktuje się z osobami, które zakończyły życie doczesne, zajmuje się także sprawami związanymi z odmianą sytuacji osób, które potrzebują pomocy. Jeśli czujesz się zmęczony, przytłoczony nadmiarem obowiązków, masz wrażenie, że los Ci ewidentnie nie sprzyja, tak jakby ktoś na Ciebie rzucił urok, zgłoś się po pomoc. Medium korzystając ze swoich zdolności, przeprowadza oczyszczenie energetyczne. Dzięki jego parapsychologicznym mentalnym predyspozycjom pozbędziesz się niesprzyjających fluidów. Zdejmowanie blokad energetycznych o sposób na odzyskanie spokoju psychicznego, poczucia szczęścia, ale też poprawa kondycji fizycznej. Można skorzystać również z rytuałów, które mają na celu pozbycie się z nieruchomości złej energii. Seans przeprowadzony przez medium duchowe przywraca komfort i harmonię do domostwa.

Na czym polega jasnowidzenie mentalne

Jasnowidz, odbierając energię, potrafi dostrzec motywacje, odczytać poglądy i cechy istot. Dzięki temu potrafi ochronić przed manipulacjami i złymi wpływami, a także przekierować odpowiednio strumienie energetyczne. Jasnowidzenie mentalne bazuje na świecie idei, czystej, pozbawionej emocji sferze pojęć. Postrzeganie pozazmysłowe, jakim odznacza się medium duchowe, odbywa się za pomocą odbierania wizualizacji. Jasnowidz może mieć wizje. Jeśli chcesz otrzymać wsparcie lub poradzić się doświadczonej osoby – skorzystaj z możliwości kontaktu.