MEDIUM – Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedyny w Polsce cykl filmów łamiących tabu na temat kontaktów z zaświatami. W tym odcinku Marek Szwedowski jako medium skontaktował się z Pawłem na prośbę jego mamy Beaty.

Proszę obejrzeć:

4 thoughts on “MEDIUM – Paweł”

  1. Super przekaz. Znam to o czym mowi Pan Marek. Korzystalam z uslug mediumicznych p. Marka. Bardzo trafny przekaz. Czytalam i czytam mnostwo ksiazek i ogladam wiele filmow na temat zycia po zyciu. Pan Bog w swojej łasce pozwolil mi byc w Niebie w moim snie. Cos niezwyklego. Jasnosc, wszechogarniajacy spokoj, cieplo ale nie upalnie, przecudne kwiaty i kolory, harmonia relacji miedzyludzkich. Warto dobrze pokierowac swoim zyciem aby osiagnac ten wirlki spokoj. Pozdrawiam Pana Marka. Ewa

  2. Rzeczywiście cudowny przekaz . Pan Marek również Nam pomógł za co jestem dozgonnie wdzięczny .W trudnych chwilach zawsze wracam do tego co od Niego otrzymałem i łzy się leją ale takie pozytywne .Pozdrawiamy Pana Panie Marku.

  3. Wspaniały przekaz, jak zawsze dodający otuchy i przyprawiający o uśmiech na twarzy i dający poczucie szczęścia – przynajmniej mnie i moim bliskim…Panie Marku, wkrótce i ja do Pana przyjadę po raz kolejny, by móc znowu coś usłyszeć d swojego męża….
    Pozdrawiam, Beata

Comments are closed.