Moja wizja na temat ?Złotego Pociągu?

Złoty Pociąg

Przyjrzałem się temu wszystkiemu i zobaczyłem wiele zawirowania, wiele ciemności, niejasności i nieczystej gry. Jestem przekonany, że pociąg istnieje ponieważ w mojej wyobraźni go zobaczyłem. Myślę, że wszyscy są blisko. Jednak widzę, że wynikną niedługo dziwne sytuacje? Wszystkich nas ta sprawa zaskoczy, raczej pozytywnie.
Zamieszanie związane z ?złotym pociągiem? jest przed nami. Myślę, że ci którzy wskazują na miejsce poszukiwań wiedzą dużo. Są bardzo ostrożni i trochę kluczą. Nad tą sprawą zbiera się wiele ciemnych chmur, jakiś dziwnych sytuacji. Ktoś jakby z daleka rękę nad tym trzyma…
Uważam, że sprawa ?złotego pociągu? ma szansę się rozwiązać ale finał będzie bardzo zaskakujący? Wszystkich nas zadziwi ten finał. Nie mogę jednoznacznie powiedzieć, że pociąg będzie wykopany ponieważ cały czas ta sprawa zachodzi mi mgłą. Jakbym nie mógł tego do końca dojrzeć?
Natomiast jestem przekonany, że coś jeszcze z tej sprawy wyjdzie na światło dzienne. Lada moment czegoś nowego dowiemy się na temat ? złotego pociągu? . Myślę, że rozwiązanie tej sprawy jest blisko mimo nieczystych gier? Tak to widzę.

1 thought on “Moja wizja na temat ?Złotego Pociągu?”

  1. Jak potoczą się losy złotego pociągu, zobaczymy, może już w ciągu kilku tygodni będziemy wiedzieć. Mnie się wydaje, że złota raczej tam nie ma. Jeśli chodzi o uchodźców to mając na uwadze wcześniejszą przepowiednię, trafił Pan w samo sedno. Teraz wszyscy widzimy co się dzieje. Panie Marku jeśli mógłbym prosić o kontakt bezpośredni to bardzo bym się cieszył. Mój e-mail: transkomunikator@o2.pl

Comments are closed.