Nagrania ITC nienarodzonego dziecka

Sonia Rinaldi jest współcześnie jednym z czołowych badaczy ITC. Jej osiągnięcia to nie tylko transkomunikacja ze zmarłymi ale także z ludźmi dotkniętymi ostrą formą ALS, autyzmem czy nawet z duszami dzieci nienarodzonych.

W połowie listopada 2016 jej szwagierka, Maria Helena, zwróciła się do niej z powodu poważnego zmartwienia jakim było zakażenie jej córki wirusem Zika, podczas gdy ta była już w trzecim miesiącu ciąży, co ustalono przy pomocy badań laboratoryjnych. Wraz z innym badaczem ITC, Nilza, specjalistą od OOB oraz bratanicą przeprowadzono komunikację z nienarodzonym dzieckiem, aby ustalić szanse bezpiecznego donoszenia ciąży wraz z zdrowym dzieckiem. Jak wiemy, wirus Zika jest obecnie najczęstszą przyczyną małogłowia. W komunikacji brali także udział: zmarły mąż Soni oraz Dr. Konstantin Raudive.

Procedura wraz z zapisem komunikacji zostały spisane i opublikowane na stronach serwisu afterlifeinstitute.org wraz z nagraniami i tłumaczeniem komunikacji na język angielski. W sumie 36 zapisów komunikacyjnych.

Warto dodać, że komunikacja przyniosła odpowiedzi a co za tym idzie, również spokój dla Marii Julii.