Nasi Opiekunowie a uzdrawianie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W jaki sposób pomagają nam Opiekunowie? Między innymi poprzez uzdrawianie a także podpowiadają nam co powinniśmy czynić aby życie tutaj na Ziemi było dla nas lżejsze bez ciężaru poważnych chorób. Marek Szwedowski opowiada jak wygląda  jego kontakt z Bogiem, modlitwy oraz prośby o zdrowie. Podaje niezliczone świadectwa ze swojego życia o praktycznej pomocy naszych Opiekunów w uzdrawianiu. Pamiętajmy… nie jesteśmy sami. Dla Boga nie ma spraw niemożliwych.

 

 

4 odpowiedzi na “Nasi Opiekunowie a uzdrawianie”

 1. Anna pisze:

  Witam serdecznie Panie Marku. Baaardzo ciekawy jest ten (inne również) film. Ma Pan wspaniały dar, bo i wiara w Panu wielka. Życzę dalszych sukcesów w pomaganiu innym. Pozdrawiam.

 2. Konrad pisze:

  Panie Marku , dziękuję za Pana filmy jak również za bezinteresowną pomoc, choć jest bardzo ciężko, jeszcze raz dziękuję.

 3. Kazimierz pisze:

  Panie Marku , wyczuwam w Panu dobroć i poszanowanie. Mam pytanie do Pana . Czy spotkał Pan się z podobnymi osobami lub duchami które jak Pan pomagają ludziom. Czy taka więź istnieje miedzy tymi ludźmi
  i duchami na płaszczyźnie wzajemnej pomocy.

  • admin pisze:

   Tak oczywiście, zawsze trzeba poprosić o pomoc i ją otrzymamy. Czy zawsze? Różnie z tym bywa. Opatrzność czasami ma inne plany niż nam się wydaje…