Pułkownik Ryszard Kukliński – transkomunikacja

Niedawno minęła 12-ta rocznica śmierci pułkownika Kuklińskiego. Postanowiłem połączyć się jako medium z ? Jackiem Strongiem?. Jestem pod dużym wrażeniem tak niesamowitej postaci, która odegrała ważną rolę w historii naszego kraju.

Tak odebrałem pułkownika Kuklińskiego:  ? Wszystko co zrobiłem, zrobiłem dla Polski. Nie mam sobie nic  do zarzucenia. Jest mi tu dobrze, jestem spełniony. Niech ci co oceniają – sami się ocenią.  Ktoś to  nie przeżyje tego co on sam nie może o nim nic mówić. Ja zrobiłem to co uważałem , że  powinienem zrobić . Jest mi dobrze, zrobiłbym to jeszcze raz. Ratowałem świat i Polskę.

W obliczu wielkiej miłości, którą się człowiek otacza i tego co jest tam –  podziały na kraje, na światy nie są tak ważne ? ale honor jest ważny! Nie splamiwszy honoru, oddawszy się Bogu zrobiłem to co powinienem zrobić. I aby zakończyć dyskusję chcę powiedzieć:  Jestem spełniony, zadowolony choć czasem żal kiedy patrzę na to co  dzieje się w tej  – mojej Polsce??

7 thoughts on “Pułkownik Ryszard Kukliński – transkomunikacja”

  1. Brawo Marku ! Jesteś Wielki! Masz ciekawe filmy na You tube , Pozdrawiam twojego asystenta gość okej.

  2. Marku.. Jestem pełen szacunku dla ” Pułkownika R. Kuklińskiego, jak również nie wątpię w twój „Transcendentalny Kontakt” ale nasuwają mi się wątpliwości, czy to nie „podszył się inny Duch ” bo porównując wśród setek innych i np. z relacją naszego słynnego niegdyś redaktora Melchiora Wańkowicza „wywiad z zaświatów” , gdzie Wańkowicz absolutnie odcina się od zasług dla tego świata, od jakiejkolwiek dumy i honoru, a opisuje o zupełnie innej rzeczywistości…Tam jest „jedność w wielości” i ewolucja duchowa którą każdy Duch czysty promuje jako drogę docelową którą jest ” Unia z Bogiem „

  3. Panie Marku ! A może by Pan coś napisał o zaginionej Ewie Tylman w Poznaniu ? Dziś mijają dokładnie 3 miesiące od jej zaginięcia i można powiedzieć, że zapadła się jak „kamień w wodę” , gdyż nawet najmniejszej rzeczy należącej do niej nie znaleźli. Nawet nie wiadomo czy żyje czy nie. Cały czas trwają poszukiwania na wielką skalę, ale efektu jak do tej pory nie ma żadnego. Pozdrawiam.

    1. W sprawie Ewy Tylman zostało już dużo powiedziane…i potwierdzam to. Nie żyje. Miejsce poszukiwań jest właściwe.

  4. I have not checked in here for a while since I thought it was getting boring, but the last few posts are good quality so I guess I’ll add you back to my daily bloglist. You deserve it my friend aebdeebkebca

Comments are closed.