Spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim

Kiedy wpatrywałem się w jego zdjęcie i zastanawiałem się czy coś od niego usłyszę – przyszedł do mnie głos? Powiedział do mnie, że jest mu dobrze. ? Mam bardzo luźną głowę, mam bardzo luźną i spokojną głowę. Jestem cały zdrowy, dopiero teraz wiem co mówiłem? Dopiero teraz wiem jakie życie jest piękne po drugiej stronie. Spotkałem wielu moich podopiecznych, którzy już odeszli wcześniej a mnie tutaj przywitali. Cała moja praca, którą wykonałem odbiła się tutaj szerokim echem, dając mi nowe możliwości, pozwalając być w tym pięknym świecie. Zapamiętaj sobie  – tylko praca na rzecz innych daje tutaj pole do popisu i szerokie horyzonty. Pomaganie innym jest ważne ? tam jak i tu. Co też czynię, chociaż na razie dużo myślę? – tu się uśmiechnął – i być może staję się filozofem. Aby to wszystko pojąć trzeba mieć luźną głowę a ja ją mam i trzeba wierzyć. Nie mogę zbyt wiele powiedzieć ale jedno jest ważne –  trzeba wierzyć, że istniejemy dalej, wierzyć w Opatrzność Bożą, Miłosierdzie. Cierpienie, które przeszedłem na ziemi jest jak przepustka do raju, jest jak dobrym biletem. Zwłaszcza jeśli to cierpienie przeżyjesz z godnością. Pamiętajcie aby cierpienia przeżywać z godnością i wierzyć, że przechodząc na drugą stronę będziecie uwolnieni. Nie możecie złorzeczyć, narzekać, krzyczeć, poniewierać ale należy cierpienie przejść z godnością, ze zrozumieniem i w pełni być zanurzonym w Miłosierdziu Boga.

Teraz już wiem o czym mówiłem jest tutaj naprawdę dobrze. Jestem spokojny, filozofuję ale idę do przodu. Cieszy mnie też fakt, że widzę tych, którym pomogłem a oni teraz pomagają mi. Pamiętajcie, że w życiu liczy się tylko to co zrobisz dla innych a przez to zrobisz i dla siebie?.

I tu kontakt się urwał? Pożegnaliśmy się, może to i mało ale może aż tak dużo?

 

5 thoughts on “Spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim”

  1. Ten przekaz po raz kolejny pokazuje wyraźnie , że najważniejsze dla nas ludzi na ziemi jest miłosierdzie wobec bliźniego oraz czynienie dobra.

  2. Kolejna doskonała rozmowa z kimś już po tamtej stronie, bardzo za nie dziękuję Panie Marku i gorąco pozdrawiam :c). Przy okazji wielkie dzięki za pomoc. Jest dokładnie tak, jak Pan przewidział i jestem ogromnie wdzięczna za tę wiedzę.

  3. tak to prawda ,to jacy jesteśmy jest najważniejsze tu na ziemi gdyż jacy jesteśmy tu tacy będziemy tam ,miłość jest najważniejsza i dobroć czyli miłosierdzie względem innych ale i względem siebie czyli szacunek dla swojego ciała .
    najważniejsze to to iż gdy przechodzimy na tamtą stronę to tak naprawdę kim byliśmy na ziemi tam po prostu nie ma żadnej wartości lecz to jacy byliśmy to jest najcenniejsze.

  4. wlasciwie ksiadz kaczkowski potwierdzil tylko to co ,za zycia mowil,on juz wtedy byl swietym.Panie marku zastanawiam sie,jak to sie dzieje ze Pan tak poprostu rozmawia z kim pan sobie zarzyczy.Jeszcze jedna sugestia moze wiecej rozmow przeprowadzil by pan ze znanymi polakami.

Comments are closed.