Światowe Dni Młodzieży

Ostatnio wielu ludzi mnie pytało co będzie się działo, czy będzie bezpiecznie podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w dniach 27-31 lipiec 2016r.

Myślę, że ten zlot młodzieży będzie dobry? tzn. nie widzę żadnych zamachów terrorystycznych, niepowodzeń, nieszczęść. Natomiast to wydarzenie  czymś zaskoczy? nie wiem – coś to będzie takiego zaskakującego ale bardzo  pozytywnego i niesamowitego. Te lipcowe dni będziemy wszyscy pamiętali i wspominali.  Ludzie w pewnym sensie będą mówili o jakiś cudach? Świat też będzie o tym całym wydarzeniu pisał a  Polska i Polacy będą w pozytywnym świetle przedstawiani jako organizatorzy.  Widzę bardzo dużo ludzi. Logistycznie będą problemy ale nie na tyle by nie udało się ich rozwiązać. Generalnie poradzimy sobie z organizacją.

Myślę, że Światowe Dni Młodzieży, które mają się odbyć w lipcu przyniosą dużo dobrego, będą to pamiętne dni. Nie widzę żadnych zagrożeń, niebezpieczeństw. Śmiało można się tam znaleźć jeśli ktoś ma takie plany.

1 thought on “Światowe Dni Młodzieży”

  1. Bardzo się cieszę z tak pozytywnej wizji, też wierzę, że Franciszek trochę namiesza i przyniesie duuuuużo dobrej energii, nie będzie mnie tam, ale całym sercem jestem z papieżem, mimo, że nie należę do kościoła… to mądry, dobry człowiek o wielkim sercu po prostu :c) 3mam za niego kciuki :c)

Comments are closed.