Światowe Dni Młodzieży

Ostatnio wielu ludzi mnie pytało co będzie się działo, czy będzie bezpiecznie podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w dniach 27-31 lipiec 2016r.

Myślę, że ten zlot młodzieży będzie dobry? tzn. nie widzę żadnych zamachów terrorystycznych, niepowodzeń, nieszczęść. Natomiast to wydarzenie  czymś zaskoczy? nie wiem – coś to będzie takiego zaskakującego ale bardzo  pozytywnego i niesamowitego. Te lipcowe dni będziemy wszyscy pamiętali i wspominali.  Ludzie w pewnym sensie będą mówili o jakiś cudach? Świat też będzie o tym całym wydarzeniu pisał a  Polska i Polacy będą w pozytywnym świetle przedstawiani jako organizatorzy.  Widzę bardzo dużo ludzi. Logistycznie będą problemy ale nie na tyle by nie udało się ich rozwiązać. Generalnie poradzimy sobie z organizacją.

Myślę, że Światowe Dni Młodzieży, które mają się odbyć w lipcu przyniosą dużo dobrego, będą to pamiętne dni. Nie widzę żadnych zagrożeń, niebezpieczeństw. Śmiało można się tam znaleźć jeśli ktoś ma takie plany.

Jedna odpowiedź do “Światowe Dni Młodzieży”

  1. Magda pisze:

    Bardzo się cieszę z tak pozytywnej wizji, też wierzę, że Franciszek trochę namiesza i przyniesie duuuuużo dobrej energii, nie będzie mnie tam, ale całym sercem jestem z papieżem, mimo, że nie należę do kościoła… to mądry, dobry człowiek o wielkim sercu po prostu :c) 3mam za niego kciuki :c)