Wzywając Ziemię

Od wielu tygodni zapowiadaliśmy, że „nadciąga” wielki film. Mowa o długometrażowym dokumencie traktującym o transkomunikacji instrumentalnej i wszelkich tematów powiązanych (ITC, EVP, itp). Tytuł filmu w oryginale to Calling Earth, który także znajdziecie na Vimeo. Dokument został wyreżyserowany i opracowany przez Daniela Drasina, który postanowił osobiście dotrzeć do wszystkich osobistości, które zaangażowane są w tę tematykę, które także swoim autorytetem świadczą o wszelkich zjawiskach, jakie badali, badają a także jakie udało się zarejestrować podczas pracy nad tym reportażem. Wśród tych osobistości znajdziemy psychologów, fizyków, profesorów a nawet laureatów Nagrody Noble.

Prze ostatnich kilka miesięcy wraz z Danem pracowaliśmy ciężko, aby udało się ten film udostępnić polskojęzycznej publiczności. Dołożyliśmy bardzo wielu starań, aby polska wersja filmu miała jak najmniej uchybień oraz aby merytorycznie utrzymać ciągle bardzo wysoki poziom. Osobiście byłem odpowiedzialny za polską wersję językową, więc jeśli pojawią się jakieś niedociągnięcia lub błędy, to jest to zupełnie tylko moja wina. Tym samym proszę o wyrozumiałość i pobłażliwość – to pierwszy mój projekt takiego kalibru. Mam jednak nadzieję, że merytoryczność filmu przyćmi niedociągnięcia mojej pracy a tematyka filmu nie tylko spełni Wasze oczekiwania, ale wręcz zachęci do dalszego poznawania tematów, zachęci do pytań, dyskusji a nawet dygresji. Zachęcamy także do dzielenia się Waszymi doświadczeniami, zwłaszcza tymi, których sami byliście uczestnikami. Można wykorzystać do tego pole komentarzy poniżej lub ewentualnie wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy w sekcji Kontakt.

Z przyczyn licencyjnych nie udało się umieścić tego filmu w serwisie YouTube – mam jednak nadzieję, że nie będzie to przeszkodą w obejrzeniu tego niezwykłego i doskonale opracowanego dokumentu.

2 thoughts on “Wzywając Ziemię”

Comments are closed.