Zbigniew Religa – przekaz

uid_724be9129f35f7bc8ede3208478ca64a1335278244958_width_700_play_0_pos_3_gs_0

Kiedy siedziałem w ciszy i zamknąłem oczy zobaczyłem postać, która była dobrze zbudowana, postawna, trochę przygarbiona i powoli chodząca? Chciałem coś powiedzieć a on spojrzał się na mnie i powiedział do mnie: ?Nawet nie wiesz jak można się zdziwić kiedy myślisz że niczego nie ma a tu jak niespodzianka okazuje się że coś jest?? –Spytałem się od razu ? To jak jest  Tobie? ? odpowiedział : ? Jest mi bardzo dobrze, tutaj też leczę, skołatane dusze. Pomagam ludziom, mam tutaj swój ośrodek. I powiem jedno ? nie ważne jak wierzysz, w co wierzysz. Ważne że byś był dobry, dobry i jeszcze raz dobry! Wtedy tą dobrocią będziesz tutaj mógł działać i pracować. Na początku było mi trochę ciężko bo musiałem się odnaleźć się w tym –  czego nie wiedziałem że jest? Jednak moi pacjenci, którzy byli już po tamtej stronie a też im pomogłem, pomogli mi tutaj i ?pociągnęli? mnie do przodu. Dzisiaj jestem spełnionym człowiekiem i chcę powiedzieć wszystkim- jest coś po tamtej stronie. Robimy dalej to co lubimy i kochamy z determinacją i pasją?. Spojrzał się na mnie, skinął głową i oddalił się. Pozostawiłem go więc w spokoju i właściwie nie miałem więcej  już żadnych pytań.

z6357731Q,Zbigniew-Religa-podczas--operacji-serca-w-Zabrzu--

4 thoughts on “Zbigniew Religa – przekaz”

  1. cytuje Pomagam ludziom, mam tutaj swój ośrodek. Tego nie rozumie przecież tam nie powinno być problemów ze zdrowiem ? a ten ośrodek to tak jakby szpital dziwne chyba ,że pomaga ludziom żyjącym?

  2. do taka prawda

    Gdybym nie interesował się życiem pozagrobowym i nie miał na ten temat pojęcia to też bym nie wiedział o czym on mówi, ale doskonale rozumiem wszystkie jego słowa. On pomaga nie tyle zdrowym co też i zmarłym, którzy mają różne dolegliwości (duchowe oczywiście).

  3. Również polecam ten film „Nasz dom”, a także film biograficzny „Chico Xavier” o słynnym brazylijskim medium… I to właśnie na podstawie kontaktów C. Xaviera z „drugą stroną” napisał on pismem automatycznym m. in. książkę „Nasz dom” , która później została zekranizowana. Wszystko co dotyczy tematu życia pozagrobowego jest bardzo interesujące i ciekawe. Polecam

Comments are closed.